İNSAN KAYNAKLARI

AÇIK POZİYONLAR


Genel

Referans no: MAU1

İleride değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi bırakabilirsiniz.

MAKİNA MÜHENDİSİ-SATIN ALMA UZMANI

Referans no: MAU18

Şirketimizin merkezinde görev alabilecek, İş Makine bakımlarından anlayan parça bilgileri olan makine mühendisi/Teknikeri alınacaktır.

HARİTA MÜHENDİSİ- HARİTA TEKNİKERİ-TOPOĞRAF

Referans no: MAU17

Türkiye geneli yapımını üstlenmiş olduğumuz işlerde görev alabilecek deneyimli Harita Mühendisi/Harita Teknikeri/Topoğraf alınacaktır.

İNŞAAT MÜHENDİSİ-İHALE VE METRAJ HAZIRLIK ŞEFİ

Referans no: MAU16

Türkiye genelinde yapılacak ihaleli işlerde görev alabilecek Konusunda deneyimli İnşaat Mühendisi-İhale Hazırlık Mühendisleri alınacaktır.

İNŞAAT MÜHENDİSİ-PROJE MÜDÜRÜ

Referans no: MAU15

Türkiye genelinde yapımını üstlenmiş olduğumuz işlerde görev alabilecek deneyimli İnşaat Mühendisi-Proje Müdürleri alınacaktır.

İNŞAAT MÜHENDİSİ-ŞANTİYE ŞEFİ

Referans no: MAU13

Türkiye genelinde yapımını üstlenmiş olduğumuz projelerde görev alabilecek İnşaat Mühendisleri alınacaktır.

İNŞAAT MÜHENDİSİ-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI

Referans no: MAU14

Türkiye genelinde yapımını üstlenmiş olduğumuz projelerde görev alabilecek İş Sağlığı ve Güvenliği konularında deneyimli İnşaat Mühendisleri alınacaktır.

MALİ VE İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ

Referans no: MAU19

Etkin bir şekilde ERP programının kullanılması ve kullandırılması, Finansal tabloların bütçelerin hazırlanması ve revizelerini yapılması, Nakit akış planlamasına uygun olarak finansal operasyonun gerçekleştirilmesi ve raporlanması, Leasing ve kredi kullanımlarının yürütülmesi; vade, faiz ve anapara ödemelerinin takip edilmesi ve kontrolü, Bütçe, tahmin ve gerçekleşme analizlerinin yapılması. Şirketimize ulaşan fatura vb kayıtların kontrol edilmesi ve alacaklı firmalarla görüşülmesi, İdari olarak şantiyelerin organizasyonlarının yapılması ve sağlanması, Merkez ofis muhasebe birimin yönetimi ve verimliliğinin sağlanması, Belirli periyotlarla şantiye ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ve eksikliklerin tamamlanması ve tamamlattırılması,

BAŞVURU


Başvuru için yandaki formda öncelikle adınızı ve soyadınızı yazınız. Daha sonra başvurmak istediğiniz pozisyonu seçin. Son olarak da PDF veya Word dosyası olarak hazırladığınız CV nizi yükleyin. Gönder butonuna bastıktan sonra CV niz ve bilgileriniz bize ulaşacaktır.

VEYA

cv@mau.com.tr mail adresine Özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

İK Formu